29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Spawacz - metoda 141

Ogłoszenie nieaktualne

Niemcy

Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Obecnie dla Niemieckiego Partnera poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: SPAWACZ TIG 141

Obowiązki:
• Praca na budowach i w zakładach produkcyjnych
• Spawanie części i elementów konstrukcyjnych, blach (różne materiały), rur
• Umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją

Wymagania

• Warunkiem koniecznym jest dobra znajomość języka niemieckiego
• Aktualne certyfikaty TIG
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Doświadczenie zawodowe jako spawacz TIG min. 2 lata
• Prawo jazdy, mile widziany własny samochód

Oferujemy

• Umowa o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 11 Euro brutto na godzinę, dieta w wysokości 35 Euro netto za każdy przepracowany dzień
• Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, odpłatne.
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Nadgodziny płatne dodatkowo
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Informacje dodatkowe

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail: spawacz@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Koncepcja

ID Oferty:49616
Pracodawca: Koncepcja
Miejsce pracy:Niemcy, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:20
Data ważności:2015-09-15