28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Spawacz MIG - MAG

Ogłoszenie nieaktualne

Nantes

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Spawacz MIG-MAG

Miejsce pracy: Francja – okolice Nantes / Laval

Opis stanowiska pracy:
- praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze
- prace ślusarskie
- montaż na podstawie rysunku technicznego
- spawanie elementów metodami MIG-MAG

Wymagania

Wymagania:
- co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter/spawacz w metodzie MIG/MAG
- umiejętność spawania w metodzie MIG/MAG
- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
- dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego
- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
- mile widziana możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem

Oferujemy

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki
- zwrot kosztów za przejazd Polska – Francja
- zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej (duża liczba nadgodzin – praca do 48h tydzień)

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z dopiskiem "spawacz mig-mag".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

EuropaJob

ID Oferty:85210
Pracodawca: EuropaJob
Miejsce pracy:Nantes, Francja
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-03-31