19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

SPAWACZ MIG/MAG/TIG

Ogłoszenie nieaktualne

Francja

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja
Nr ref.: „SPAW/FR/08/14”

Zadania:
• Spawanie metodą MIG, MAG, TIG (stal węglowa);
• Praca przy spawaniu rur przeznaczonych do transportu ropy naftowej;
• Praca zmianowa.

Wymagania

Wymagania:
• uprawnienia do spawania metodą MIG, MAG, TIG;
• minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• umiejętność czytania rysunku technicznego;
• prawo jazdy kat. B;
• motywacja do pracy we Francji;
• dokładność, precyzja;
• odpowiedzialność.

Mile widziane:
• znajomość języka francuskiego lub angielskiego;

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową,;
• konkurencyjne wynagrodzenie;
• pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Informacje dodatkowe

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „SPAW/FR/08/14”

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International S.K.A. Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

ID Oferty:37758
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Francja, Francja
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-09-04