16 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Spawacz rur met. MIG i TIG, Francja

Ogłoszenie nieaktualne

Francja

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Francja
Termin rozpoczęcia pracy: 04.08.2014

Opis stanowiska:
3-tygodniowy kontrakt:
W 1 tygodniu: dokończenie budowy ciepłowni
W 2 tygodniu: wymiana odcinka rurociągu o długości 12 metrów. Średnica rurociągu 600 mm, stal grubości 12 mm.

Wymagania:
- co najmniej 3-letnie doświadczenie w spawaniu met. MIG i TIG
- aktualne certyfikaty
- dobra znajomość rysunku technicznego i izometrycznego
- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
- chęć do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
- kontrakt na okres około 3 tygodni od 04.08.2014 z możliwością przedłużenia
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- zwrot kosztów dojazdu na teren Francji
- zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
- wynagrodzenie podstawowe w wysokości 10,40 euro brutto/h w pierwszym tygodniu i 11,00 euro brutto od drugiego tygodnia
- dodatek w wysokości 10% wynagrodzenia brutto wypłacany w formie premii po przepracowaniu całego kontraktu
- duża liczba nadgodzin (od 36h +25%, od 43h +50%)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z dopiskiem "spawacz rur” w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

EuropaJob

ID Oferty:37007
Pracodawca: EuropaJob
Miejsce pracy:Francja, Francja
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-08-10