19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. Eksportu na rynki anglojęzyczne

Ogłoszenie nieaktualne

Luzino

Firma Bracia Bertrand jest renomowanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych w postaci fasad i ogrodów zimowych. Od ponad 35 lat markowe produkty Bracia Bertrand spełniają marzenia Klientów. Nadrzędnym celem naszej firmy jest dostarczanie produktów i usług spełniających oczekiwania Klientów i gwarantujących im pełne zadowolenie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata do Działu Exportu

na stanowisko:

Specjalista ds. Exportu na rynki anglojęzyczne

Nr ref.: SdsE/PracaInfo/

Miejsce pracy: pomorskie,

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Luzino

Do głównych zadań należy:

* Zdobywanie nowych rynków zbytu

* nawiązywanie i utrzymywanie wzorowych kontaktów z klientami zagranicznymi

* sporządzanie kosztorysów i ofert handlowych

* prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- znajomość innych języków mile widziana

- dobra znajomość obsługi komputera

- dobra organizacja pracy

- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Proponujemy pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością rozwoju zawodowego. Zapewniamy narzędzia pracy i niezbędne szkolenia.

Forma kontaktu:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

e-mail: praca@bertrand.pl

lub

?Bracia Bertrand Sp.J?

ul. Wejherowska 12, 84-242 Luzino

www.bertrand.pl

ID Oferty:2853
Pracodawca: Firma Bracia Bertrand
Miejsce pracy:Luzino, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: ---
Ilość wakatów:1
Data ważności:2009-11-04