20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. eksportu

Ogłoszenie nieaktualne

Poznań

Nr Ref: SE/P/72/2018
Miejsce Pracy: Poznań

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Dla swojego Klienta, firmy z dziedziny najnowszych technologii i programowania, dostarczającej kompleksowe rozwiązania systemowe klasy contact center, wdrażania i integrowania systemów informatycznych w różnych branżach, poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. eksportu.

Obowiązki:
Pozyskiwanie i nawiązywanie relacji z klientami biznesowymi na terenie Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemiec,
Obsługa nowych i obecnych exportowych klientów firmy,
Rozwój sprzedaży na podległym terenie,
Realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych,
Oferowanie rozwiązań i produktów proponowanych przez firmę,
Przygotowywanie ofert handlowych,
Analiza rynku.

Wymagania

Wymagania:
Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego,
Umiejętność organizacji własnej pracy i efektywność działania,
Gotowość do wyjazdów służbowych,
Nastawienie na realizację założonych celów i konsekwentne dążenie do nich,
Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji.

Oferujemy

Oferujemy:
Umowę o pracę,
Atrakcyjne premie od sprzedaży,
Wstępne szkolenie,
Pełne wyposażenie – samochód służbowy, telefon, komputer, zwrot kosztów ewentualnych noclegów, spotkań biznesowych.

Informacje dodatkowe

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl  w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: Se/P/72/2018
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

ID Oferty:75005
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Poznań, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-04-15