26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. Eksportu

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 300 osób.Obecnie poszukujemy Kandydatów dla jednego z naszych klientów - firmy meblarskiej - , na stanowisko:Obecnie poszukujemy kandydatów dla jednego z naszych klientów z branży meblarskiej na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie / Biłograj - Lubelskie
Numer ref. SP/17/XB
• Warszawa
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: handel zagraniczny, stosunki międzynarodowe, relacje w biznesie
• Doświadczenie min. 3 lata na podobnych stanowiskach w sprzedaży B2B w średnich lub dużych firmach
• Znajomość j. angielskiego - zaawansowana w mowie i piśmie
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Gotowość do podróży służbowych
Mile widziane:
• Mile widziana znajomość innych języków (niemiecki, francuski)
• Dobra znajomość MS Office
• Miejsce zamieszkania w pobliżu lokalizacji biur (Warszawa / Biłgoraj)
• Umiejętności negocjacyjne, umiejętności organizacji pracy przy procesach wielozadaniowych
• Wysoka kultura osobista, zaangażowanie
• Wysoka komunikatywność
Wymagania:
Zakres obowiązków na stanowisku:
• Odpowiedzialność za zarządzanie i rozwój sprzedaży na powierzonych rynkach zagranicznych
• Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy
• Samodzielne poszukiwanie nowych odbiorców na rynkach zagranicznych
• Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji krajowej i zagranicznej
• Przygotowywanie analiza i raportów sprzedażowych
• Ścisła współpracy z działem marketingu w ramach prowadzonych aktywności pro-sprzedażowych oraz pro-markowych na obsługiwanych rynkach zagranicznych
• Reprezentowanie firmy na targach branżowych
Oferujemy:
• Umowa o Pracę
• Ciekawe wyzwania zawodowe
• Pracę w firmie z polskim kapitałem
• Pakiet Socjalny
Zainteresowane osoby zachęcamy do wysyłania CV z opisem doświadczenia zawodowego na adres:

olga.czuprynska@wyghr.pl lub przez przycisk aplikuj.

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:70620
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-08-31