16 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. Faktoringu Niebankowego

Ogłoszenie nieaktualne

Wojcieszów

PGB Human Resources dla swojego Klienta – jednej ze spółek inwestycyjnych w Polsce, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wojcieszów (Polska Południowa oraz Zachodnia)

Zakres obowiązków:
- Aktywne nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami na terenie Polski Południowej oraz Zachodniej
- Podejmowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
- Odpowiedzialność za budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy oraz dbałość o jej dobry wizerunek

Wymagania

- Wykształcenie wyższe prawnicze lub finansowo – bankowe
- Minimum rok doświadczenia w sprzedaży faktoringu niebankowego
- Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
- Prawo jazdy kategoria B

Oferujemy

- Pracę w stabilnej firmie
- Pełen pakiet niezbędnych narzędzi do wykonywania pracy (samochód, telefon)
- Atrakcyjny system wynagrodzenia
- Szkolenia firmowe

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail:
m.kikulska@pgbhr.com z nr Ref.: DF-0511-DS-F w tytule wiadomości.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

PGB Human Resources

ID Oferty:12529
Pracodawca: PGB Human Resources
Miejsce pracy:Wojcieszów, Polska
Branża: Finanse
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2011-07-27