29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds Funduszy Europejskich

Ogłoszenie nieaktualne

Zabrze

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR poszukującą pracowników. Aktualnie wspieramy naszego klienta w procesie rekrutacji zajmującego się skutecznym pozyskiwaniem dotacji na rozwój firm.
Jeśli poszukujesz pracy w firmie z wieloletnim doświadczeniem, stabilnej i jesteś nastawiony na systematyczny rozwój.
Właśnie znalazłeś! Aplikuj na stanowisko:

SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH
Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:
 monitorowanie możliwości finansowania projektów dla rożnych typów beneficjentów,
 przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej,
 rozliczanie oraz monitorowanie projektów,
 kontakt z klientami,
 kontakt z instytucjami zarządzającymi programami operacyjnymi,
 rozwój wiedzy w zakresie źródeł finansowania projektów,
 wykonanie dodatkowych obowiązków zleconych przez przełożonego.

Od kandydatów oczekujemy:
 wykształcenia wyższego
 2 lata doświadczenia w pracy przy przygotowywaniu, realizacji i rozliczaniu projektów dofinansowanych między innymi z EFS,
 znajomości programu Word, Excel,
 prawo jazdy kat. B,
 skrupulatności,
 zdolności analitycznych.

Nasz klient oferuje:
 umowę o prace i dobre wynagrodzenie,
 pracę w godzinach od pn. do pt.(8:00 – 16.00),
 premię,
 możliwość korzystania ze szkoleń i kursów również w ramach KFS, BUR,
 duże możliwości rozwoju zawodowego.

Czujesz, że jest to oferta dla Ciebie? Czekamy na Twoją aplikację!

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

bit.ly/Specialista_ds_Funduszy

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350

JOBS PLUS

ID Oferty:81383
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Zabrze, Polska
Branża: Administracja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-09-05