24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. Kadr

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Aktualnie dla naszego Klienta, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr

Kraj: Polska
Region / województwo: małopolskie
Miejsce pracy / miejscowość: Kraków
Zakres obowiązków:

• Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• Wsparcie przy rozliczaniu czasu pracy,
• Sporządzanie niezbędnych dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,
• Prowadzenie ewidencji urlopowej, ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,
• Przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników oraz zleceniobiorców,
• Współpraca z instytucjami: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS,
• Wsparcie zespołu w realizacji zleceń dla Klienta,

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe, min. 2-letnie na samodzielnym stanowisku,
• Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych,
• Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz znajomość programu Płatnik,
• Mile widziana znajomość programu ENOVA,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Komunikatywność, sumienność,

Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Mobilne narzędzia pracy,
• Możliwość rozwoju,
• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
• Opiekę medyczną,
• Ciepłe przyjęcie i wsparcie od zespołu.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:

Aplikuj: lukasz.kotula@interimax.com
Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, 30-085 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

INTERIMAX

ID Oferty:83446
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Kraków, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-12-14