28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. Marketingu online

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest firma posiadająca i zarządzająca największymi portalami biletowymi online na wydarzenia kulturowe. W związku z jej intensywnym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr Ref: AMI/W/7/2018

Miejsce Pracy: Blizne-Jasińskiego, Warszawa

Obowiązki:
-prowadzenie oraz optymalizacja kampanii reklamowych (Adwords, Facebook Ads)
-kontrola nad budżetami i targetami kampanii SEM
-analiza efektywności prowadzonych działań i raportowanie wyników
-pisanie, redagowanie i publikacja online materiałów reklamowych
-pozyskiwanie partnerów handlowych poprzez umowy barterowe i afiliacje
-nadzór nad programem newsletterowym

Wymagania

-wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-znajomość tematyki marketingu internetowego i mediów społecznościowych
-znajomość SEO, Google Adwords, Facebook Ads, Google Analytics
-znajomość pakietu MS Office
-dobra znajomość języka angielskiego
-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
-odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
-inicjatywa i zaangażowanie
-zdolność szybkiego uczenia się
-prawo jazdy kat. B

Oferujemy

-Możliwości rozwoju osobistego oraz własnej marki
-Dużą swobodę w działaniu,
-Możliwość realizacji własnych pomysłów,
-Czynny udział w rozwoju firmy,
-Stabilność zatrudnienia – umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanego doświadczenia)
-Pracę w kameralnym środowisku (willa z dużym ogrodem)
-Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych,
-Niezbędne narzędzia do pracy.

Informacje dodatkowe

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim na adres: agnieszka.krezalek@salesfor.pl  w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: AMI/W/7/2018

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

ID Oferty:75934
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Marketing
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2018-06-13