18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. Marketingu

Ogłoszenie nieaktualne

Banino

ADECCO POLAND Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5 500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju . W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Aktualnie dla naszego klienta z branży mieszkaniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: MR/4/w15

Miejsce pracy: Banino

Zadania:
• Tworzenie kampanii marketingowych
• Tworzenie projektów graficznych
• Przygotowywanie strategii
• Nadzór nad kosztami
• Analiza działań konkurencji

Wymagania

• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe – mile widziane profilowe
• Determinacja w realizacji celów, ambicja i otwartość na nowe wyzwania
• Samodzielność, odpowiedzialność
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

• umowę o pracę
• samodzielne stanowisko
• pracę stacjonarną, w biurze firmy w godz. 8-16
• pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole
• telefon służbowy, laptop

Informacje dodatkowe

Ogłoszenie dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV zawierającego klauzulę o poufności danych osobowych z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego MR/4/w15 na adres: aleksandra.butkiewicz@adecco.com

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

ID Oferty:23624
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Banino, Polska
Branża: Marketing
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2013-04-30