29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Ogłoszenie nieaktualne

Łubna k/W-wy

Zadania:

• Współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej firmy,
• Sterowanie komunikacją marketingową, promującą i informującą klientów, partnerów biznesowych i pracowników o produktach i usługach firmy Hunnebeck,
• Zapewnienie wysokiej jakości materiałów marketingowych firmy,
• Monitorowanie i analiza działań konkurencji i własnych,
• Planowanie i realizacja działań w mediach społecznościowych, dbanie o pozytywny wizerunek firmy w Internecie,
• Koordynacja kampanii reklamowych firmy, analiza i raportowanie wyników,
• Koordynacja prac w zakresie tworzenia i zmian istniejących materiałów reklamowych, tworzenie tekstów informacyjnych, prezentacji, zgodnie ze standardami księgi CI,
• Budowanie wizerunku firmy poprzez kontakty z mediami,
• Optymalne zarządzanie i nadzór nad stroną internetową i intranetową firmy,
• Organizowanie targów, szkoleń i eventów dla klientów,
• Optymalne gospodarowanie materiałami marketingowymi (planowanie, zamawianie, realizacja wydań),
• Realizacja i monitorowanie budżetu marketingowego,
• Ścisła współpraca z Działem Marketingu w Niemczech.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe o kierunku marketingowym lub biznesowym,
• Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w sektorze budowlanym lub związanym z budownictwem,
• Strategiczne i handlowe podejście do sprzedaży i marketingu,
• Znajomość marketingu cyfrowego,
• Znajomość programów: MS Office, Adobe InDesign & Photoshop,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Kompetencje:
• Wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność tworzenia komunikatów,
• Dobra organizacja pracy i umiejętność ważenia priorytetów,
• Umiejętności analityczne, precyzja w wykonywanych zadaniach,
• Kreatywność, dynamizm i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji w zespole zróżnicowanym wiekowo,
• Dostosowane do potrzeb stanowiska narzędzia pracy,
• Szkolenia zawodowe,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Dofinansowanie do pakietów sportowych.

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem: „Oferta pracy – Specjalista ds. marketingu”
na adres: rekrutacje@huennebeck.com

Aplikacja powinna zawierać poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hunnebeck Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

ID Oferty:67865
Pracodawca: Hunnebeck Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Łubna k/W-wy, Polska
Branża: Marketing
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-07-10