29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. marketingu

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Nr Ref: SM/WAW/69/2018
Miejsce Pracy: Warszawa

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Dla swojego Klienta, firmy estetyczno – kosmetycznej, zajmującej się produkcją profesjonalnych kosmetyków wykorzystywanych w gabinetach, poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. marketingu.

Obowiązki:
• Odpowiedzialność za koordynację i współpracę z agencjami PR/Marketing/Event/ innymi podwykonawcami oraz przedstawicielami handlowymi w zakresie: cyklicznych eventów, kongresów branżowych, konferencji własnych, szkoleń wewnętrznych firmy dla lekarzy w regionie, materiałów marketingowych, mediów społecznościowych,
• Przygotowywanie materiałów marketingowych w oparciu o istniejące materiały / we współpracy z podwykonawcami
• Wsparcie dla przedstawicieli handlowych w zakresie komunikacji marketingowej
• Umiejętność tworzenia wewnętrznych raportów m.in. monitoring rynku

Wymagania:
• Biegła znajomość języka angielskiego,
• Biegła znajomość programów Office a w szczególności ppt.,
• Doświadczenie (min. 3 lata na podobnym stanowisku),
• Dobra organizacja pracy,
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji wynikających z zakresu obowiązków,
• Wysoka kultura osobista,
• Mile widziane doświadczenie zawodowe z szeroko rozumianej branży tj. estetycznej, kosmetycznej.

Oferujemy:
• Umowę o pracę z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Możliwość poznawania środowiska,
• Możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji,
• Wstępne szkolenie,

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: SM/WAW/69/2018
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

ID Oferty:77951
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Marketing
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-07-03