29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Obecnie rozwijamy swój zespół rekrutacji międzynarodowych i poszukujemy zmotywowanej osoby chcącej do nas dołączyć. Oferujemy współpracę w ramach stanowiska:

Opis stanowiska:
- sprzedaż usług HR na rynku niemieckim
- pozyskiwanie nowych klientów
- nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagamy:
- bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
- dobrej organizacji czasu pracy
- zaangażowanie, pracowitość
- łatwość w nawiązywaniu relacji personalnych
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego
- mile widziany status studenta zaocznego

Oferujemy:
- pracę w dynamicznym, młodym zespole
- stałe zatrudnienie oraz atrakcyjny system premiowy
- wsparcie merytoryczne, wdrożenie do pracy oraz przeszkolenie
- pakiet dodatkowych benefitów
- niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres ms@holbern.pl wpisując w tytule numer referencyjny SN/02/2015.

ID Oferty:43256
Pracodawca: Holbern
Miejsce pracy:Wrocław, Polska
Branża: Doradztwo
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-02-06