29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych

Ogłoszenie nieaktualne

Białystok

Firma konsultingowa zajmująca się pozyskiwaniem dotacji z Funduszy Unijnych zatrudni specjalistę do opracowania dokumentów aplikacyjnych dla działania RPO Województwa Małopolskiego 4.2 Eko-Przedsiębiorstwa.

Jesteś świetnym kandydatem, jeśli posiadasz:
- znajomość przepisów Unijnych w odniesieniu do perspektywy 2014-2020
- minimum 2-letnie doświadczenie w skutecznym pozyskiwaniu dotacji
- biegłą znajomość pakietu Microsoft Office

Zakres obowiązków specjalisty:
- opracowanie wniosku aplikacyjnego w generatorze
- opracowanie załączników niezbędnych do złożenia wraz z wnioskiem aplikacyjnym
- kontakt z klientami (przeprowadzanie konsultacji, doradzanie w sprawie inwestycji)

Oferujemy:
- współpracę ze stabilną firmą
- pracę stałą lub dodatkową w dogodnym wymiarze czasowym
- dostosowanie ilości zleceń do czasu i możliwości pracownika
- wysokie wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od wyników pracy
- możliwość pracy zdalnej i rozliczeń po każdym zleceniu

Czekamy na Twoje zgłoszenie w postaci CV wysłanego na adres specjalista@unifund.pl

ID Oferty:64233
Pracodawca: Sekretariat
Miejsce pracy:Białystok, Polska
Branża: Administracja
Rodzaj umowy: Umowa o dzieło
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-03-22