19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. sprzedaży pośredniej

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w projektowaniu systemów klimatyzacji. Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Nr Ref: SSP/WAW/142/2018
Miejsce Pracy: Region Centrum (Warszawa)

Obowiązki:
Stała opieka i kontakty handlowe z istniejącymi klientami firmy (sieci handlowe)
Ofertowanie rozwiązań oferowanych przez firmę (dobór i wyceny)
Negocjowania warunków zakupu
Realizacja planów sprzedaży urządzeń i rozwiązań klimatyzacyjnych w oparciu o istniejących klientów sieciowych i nowych
Prowadzenie szkoleń produktowych i działań marketingowych
Zawieranie umów z klientami sieciowymi
Koordynacja procesu realizacji zamówienia w centrali firmy
Prowadzenie niezbędnych działań marketingowych wobec klientów
Udział w szkoleniach i spotkaniach
Raportowanie prowadzonej aktywności handlowej

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne (inżynieria środowiska – klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo) lub pokrewne (np. instalacje grzewcze)
Min. 2 lata w aktywnej sprzedaży na rynku wentylacja- klimatyzacja – chłodnictwo
Praktyczna wiedza z zakresu Klimatyzacji – wentylacji i chłodnictwa
Doświadczenie w tworzeniu ofert doborowych w branży technicznej
Czytanie rysunków technicznych, obsługa programów projektowych typu CAD
Znajomość Ms Office, mile widziane doświadczenia w użytkowaniu aplikacji CRM
Łatwość nawiązywania kontaktów, upór i determinacja w dążeniu do celu,
doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność pracy bez bezpośredniego nadzoru

Oferujemy

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym + prowizja kwartalna zależna od wyników realizacji budżetu
Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Wysoką samodzielność i możliwość wykonywania pracy w zadaniowym czasie pracy
Nowoczesne i wygodne narzędzia pracy (samochód marki Toyota z możliwością wykorzystania do celów prywatnych; laptop, telefon komórkowy, dostęp do nowocześnie wyposażonego biura)
Stały dostęp do wiedzy technicznej- Akademia KLIMA-THERM i inżynierowie na miejscu
Zagraniczne wyjazdy motywacyjne
Życzliwą i przyjazną atmosferę pracy i dynamiczny, zmotywowany zespół współpracowników
Systematyczne szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności osobiste
Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń: grupowego i medycznego
Karty sportowe Benefit Systems

Informacje dodatkowe

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: SSP/WAW/142/2018

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

ID Oferty:78457
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-09-07