23 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. sprzedaży produktów luksusowych

Ogłoszenie nieaktualne

Gdańsk

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

W chwili obecnej dla naszego Klienta z branży meblowej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Nr ref.: Sp/Luk/2014
Miejsce pracy: Gdańsk

Jesteś kandydatem, który posiada doświadczenie w sprzedaży produktów luksusowych?

Pracowałeś w firmach uznawanych za marki prestiżowe?

Odznaczasz się wysoką kulturą osobistą w kontakcie z klientami?

Otrzymasz możliwość kontynuacji doświadczenia zawodowego w firmie z sektora dóbr luksusowych.

Główne obowiązki na stanowisku:

aktywna sprzedaż i obsługa klienta,
kontrolowanie zapasu materiałów używanych w codziennej działalności salonu,
prowadzenie i rejestracja obrotu towarowego i kasowego,
przyjmowanie, kontrola poprawności i rejestracja dostaw towaru,
rozliczanie zmianowe utargów kasowych,
znajomość podstawowych przepisów prawnych dotyczących zawierania umów sprzedaży, wymian, reklamacji oraz zwrotów towaru,
pomoc w organizowaniu i realizowaniu wydarzeń handlowych, prezentacyjnych, budujących wizerunek firmy,
dostawa towaru do klienta - asysta,
Wymagania:

wykształcenie minimum średnie,
biegła znajomość obsługi komputera,
doświadczenie w kontaktach z klientami,
dobra znajomość języka angielskiego,
mile widziana znajomość języka rosyjskiego,
gotowość do pracy zmianowej,
mile widziani mężczyźni,
Oferujemy:

umowę o pracę,
dłuższą współpracę,
pracę w międzynarodowym środowisku.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia Cv z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego Sp/Luk/2014 na adres:

edyta.zamora@adecco.com

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

ID Oferty:41447
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Gdańsk, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-12-09