28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. sprzedaży (rynek niemiecki)

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest firma będąca producentem profili stalowych, działająca na ponad 50-ciu rynkach europejskich. Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Nr Ref: SS/SW/216/2018
Miejsce Pracy: Sochaczew/Warszawa
Teren działania: Niemcy
Obowiązki:
Pozyskiwanie nowych Klientów dla firmy na rynku niemieckim,
Utrzymywanie relacji z nowo pozyskanymi Klientami oraz budowanie i rozszerzanie portfolio zakupowego,
Przygotowanie ofert i kontraktów, negocjacje handlowe,
Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji zamówień od Klientów.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży profili okiennych, elementów okiennych, profili specjalnych, profili do zabudowy karton- gips, branży budowlanej,
Sukcesy w sprzedaży na rynku niemieckim ww. branży,
Biegła znajomość języka niemieckiego – minimum C1,
Gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii za osiągane wyniki,
Pracę w doświadczonym zespole w Firmie o zasięgu globalnym,
Pakiet dodatkowych benefitów.
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informacje dodatkowe

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: SS/SW/216/2018.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego oraz akceptuję jego postanowienia.
Obowiązek informacyjny dla kandydatów
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SALES FOR Krzysztof Matyja z siedzibą ul. Łucka 15/312, 00-842 Warszawa;
inspektor ochrony danych nie został powołany;
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie 6 ust 1 pkt a;
odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie przyszły pracodawca;
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat po zakończeniu rekrutacji na wybrane przez Panią/Pana stanowisko;
posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.;
podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem umownym. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nie zakwalifikowanie do procesu rekrutacji.

ID Oferty:84575
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-04-15