25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY – RYNKI ZAGRANICZNE (WARSZAWA)

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją pracy i rekrutacji. Wraz z naszym Klientem, dynamicznie rozwijającym się od 20 lat polskim graczem branży producentów chemii budowlanej, poszukujemy doświadczonego sprzedawcy.

Firma przeprowadza silną ekspansję na rynki zagraniczne i tym samym rozszerza dział handlowy o osobę, która kompleksowo zajmie się budowaniem dobrych relacji i pozyskiwaniem klientów z Europy.

Uwielbiasz odpowiedzialne zadania, a sprzedaż to Twój żywioł? Podejmij wyzwanie i aplikuj na samodzielne stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY – RYNKI ZAGRANICZNE
(Warszawa, Mokotów)

Twoje najważniejsze obowiązki:
• rozwój działu sprzedaży na rynki zagraniczne – region: Europa
• pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych na asortyment produkowany przez firmę (chemia budowlana)
• prowadzenie negocjacji handlowych
• nawiązywanie długotrwałych relacji biznesowych i handlowych z klientami
• realizacja założonych celów sprzedaży
• współpraca z działem realizacji zamówień
• podtrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy i oferowanych produktów

• posiadasz wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w pracy w branży budowlanej, architektonicznej lub pokrewnej i na podobnym stanowisku
• znasz biegle język angielski w mowie i piśmie – warunek konieczny! Do twoich codziennych zadań będzie należał kontakt z zagranicznymi klientami
• znasz dodatkowe języki? Świetnie! Znajomość niemieckiego, francuskiego lub portugalskiego będzie dużym atutem! :)
• dobrze znasz MS Office i posiadasz prawo jazdy kat. B
• jesteś gotowy do wyjazdów służbowych. Ale spokojnie - tylko kilka razy do roku!
• potrafisz budować relacje biznesowe i łatwo nawiązujesz nowe kontakty
• jesteś samodzielny w działaniu, dobrze zorganizowany i zorientowany na realizację celów

Co możemy Ci zaoferować?
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
• stałe wynagrodzenie + miesięczny system prowizyjny zależny od obrotu handlowego
• pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach pracy – od 7-9 do 15-17
• wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
• pakiet opieki medycznej Luxmed
• udział w szkoleniach produktowych i merytorycznych organizowanych przez firmę
• jesteśmy otwarci na nawiązanie długotrwałej współpracy!

Jesteś osobą z naszego ogłoszenia? Czekamy na Twoją aplikację.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

JOBS PLUS

ID Oferty:80596
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:0
Data ważności:2018-09-30