18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. sprzedaży usług transportowych

Ogłoszenie nieaktualne

Częstochowa

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla naszego klienta, firmy z branży TLC specjalizującej się w usługach transportowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska:

• Sprzedaż usług transportowych na rynkach: polskim i zagranicznym
- poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, współpraca i budowa trwałych relacji z partnerami strategicznymi),
• Negocjacje stawek i warunków umów,
• Realizacja planów sprzedażowych,
• Analiza rynku transportowego,
• Identyfikacja oraz realizacja nowych możliwości biznesowych.

Wymagania

• Doświadczenie w dziale sprzedaży/ obsługi klienta/ eksportu/ spedycji,
• Prawo jazdy kategorii B,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,
• Mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego bądź francuskiego,
• Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
• Skuteczność w działaniu, orientacja na wynik, aktywne rozwiązywanie problemów,
• Wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne,
• Doskonała organizacja pracy.

Oferujemy

• Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę na pełen etat,
• Atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników,
• Pakiet wyposażenia służbowego (komputer + telefon komórkowy),
• Praca w młodym zespole, w dobrej atmosferze.
• Możliwość rozpoczęcia pracy 01.09.2016
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl

W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny: SE-PL/CZĘST/08-16.
Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).

GlobalForce Services Sp. z o. o.

ID Oferty:58192
Pracodawca: GlobalForce Services Sp. z o. o.
Miejsce pracy:Częstochowa, Polska
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2016-09-10