25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. Sprzedaży w Hotelu

Ogłoszenie nieaktualne

Tomaszowice

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

ZR Hotele & Restauracje dla jednego ze swoich obiektów poszukuje osoby
na stanowisko

Działalność firmy

DWÓR W TOMASZOWICACH Krakowskie Centrum Konferencyjne Zabytkowy,
atrakcyjnie odrestaurowany XIX wieczny zespół dworsko-parkowy,
funkcjonujący jako nowoczesny obiekt konferencyjno-hotelowy na którego
terenie znajdują się trzy różne stylowo obiekty
konferencyjno-bankietowe (Galeria Panorama, Oranżeria, Spichlerz). Miejsce
organizacji przyjęć okazjonalnych, imprez plenerowych oraz wydarzeń
kulturalnych. Obiekt położony jest ok. 12 km od ścisłego centrum
Krakowa, 4 km od północnej granicy miasta, w otulinie Jurajskich Parków
Krajobrazowych.

Opis stanowiska:
planowanie i prowadzenie działań sprzedażowych na rzecz hotelu, w tym
aktywne zarządzanie i rozwój portfolio klienckiego,
aktywne pozyskiwanie nowych klientów segmentu podróży służbowych,
klientów korporacyjnych (szkolenia, bankiety i konferencje) prowadzenie
negocjacji z klientami, przygotowywanie ofert,
koordynowanie współpracy z innymi działami hotelu,
utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami hotelu, bieżące
monitorowanie wyników sprzedaży.

Wymagania

Wymagania:
doświadczenia na podobnym stanowisku w hotelu,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i organizacyjne,
umiejętność koordynacji i pracy nad wieloma projektami jednocześnie w
warunkach podwyższonego stresu,
wykształcenie wyższe,
łatwość nawiązywania i podtrzymywania relacji,
zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność,
zaawansowana znajomość pakietu Office.

Oferujemy

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Stabilne warunki zatrudnienia
Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wysokich standardach

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem)
, aplikacje bez zdjęcia nie będą rozpatrywane. W
tytule wiadomości bardzo prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Na zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu (zgodnie z ustawą z
dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 133,poz. 833)".

ID Oferty:19787
Pracodawca: -
Miejsce pracy:Tomaszowice, Polska
Branża: Turystyka i hotelarstwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2012-10-31