18 kwietnia 2024, Czwartek

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej z językiem niemieckim - Skarszewy

Ogłoszenie nieaktualne

Skarszewy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa
personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta z branży metalowej, aktualnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej z językiem niemieckim

Nr ref.: NIEM/SKA/2015

Miejsce pracy: Skarszewy

Zadania:
•kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień klientów zagranicznych,
•pozyskiwanie nowych klientów na podległych rynkach,
•przygotowanie ofert handlowych,
•prowadzenie negocjacji handlowych,
•wdrażanie działań marketingowych.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
•bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - warunek konieczny,
•znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
•umiejętności budowania pozytywnych relacji w kontaktach z klientami firmy,
•gotowości do wyjazdów służbowych (ok. 3-4 razy w roku),
•samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy,
•umiejętności obsługi komputera i podstawowych aplikacji Office,
•czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy

•pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze,
•stabilną pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku,
•możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń zawodowych w dużej firmie produkcyjnej,
•szkolenia z zakresu pełnionych obowiązków,
•zatrudnienie na umowę o pracę – pełen etat,
•narzędzie potrzebne do pracy jak smartfon czy laptop.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres mailowy:

edyta.zamora@adecco.com

W tytule maila proszę o umiweszczanie numeru referencyjnego NIEM/SKA/2015.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

ID Oferty:49510
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Skarszewy, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-08-31