24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. Sprzedaży

Ogłoszenie nieaktualne

Gdańsk

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach.
Obecnie do naszego oddziału w Gdańsku poszukujemy:

Specjalisty ds. Sprzedaży/ Handlowca
Oferujemy:
• Umowę o pracę bądź kontrakt menedżerski,
• Wynagrodzenie zasadnicze + nieograniczoną premię,
• Stabilne zatrudnienie,
• Możliwość rozwoju,
Obowiązki:
• Aktywne pozyskiwanie Klientów w podległym regionie (woj. Pomorskie oraz warmińsko-mazurskie)
• Realizacja założonych celów sprzedażowych,
• Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów,
• Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych długofalowych relacji z Klientami,
• Obsługa posprzedażowa,
Wymagania:
• Doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B,
• Umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,
• Prawo jazy kat. B,
• Kreatywność i komunikatywność,
• Nastawienie na realizację celu,
• Znajomość języka angielskiego,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy kamila.szymanska@wyghr.pl z nr ref. HAND/09/2017

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:71764
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Gdańsk, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-09-30