20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I LOGISTYKI

Ogłoszenie nieaktualne

Ożarów Mazowiecki

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR. Mamy przyjemność przedstawić Ci świetną ofertę pracy! Nasz Klient to innowacyjna polska firma, której produkty są obecne na całym świecie, a nawet… na Marsie!
Praca dla oficjalnego dostawcy podzespołów dla NASA, odpowiedzialne zadania i świetne warunki – brzmi jak bajka? A taka jest właśnie nasza oferta! Aplikuj na stanowisko:

(Ożarów Mazowiecki)

Szukamy osoby, która chce rozwijać swoją karierę w dziale zakupów, na rynkach międzynarodowych i nie boi się negocjacji biznesowych. Duże doświadczenie zawodowe nie jest dla nas najważniejsze – liczy się Twój potencjał, a wielu rzeczy nauczysz się pracując z nami!

Wymagania

Jakie zadania Ci powierzymy?

• wykonywanie zleceń na zakupy dla działów firmy
• zakupy w przetargach
• współpraca z dostawcami na świecie, budowanie relacji
• negocjacje handlowe na podstawowym szczeblu
• prowadzenie przeglądów dostawców
• praca w systemie CDN (wprowadzanie danych do systemów)
• prace związane z zarządzeniem magazynem (system WMS)
• praca w środowisku Windows, dobra znajomość programów typu Excel

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

• umowę o pracę na pełen etat
• wynagrodzenie podstawowe plus premie uznaniowe
• elastyczny czas pracy
• szkolenia branżowe
• premie za niepalenie (wspieramy zdrowy tryb życia!)
• szereg benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie zdrowotne, kartę Multisport

Jeżeli jesteś osobą samodzielną i czujesz, że to praca dla Ciebie - nie czekaj! Aplikuj na adres: rekrutacja@jobsplus.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Informacje dodatkowe

Od idealnego kandydata oczekujemy:

• wykształcenia wyższego (ekonomia, logistyka, inżynierskie)
• wiedzy z zakresu zaopatrzenia oraz podstawy negocjacji
• znajomości systemów ERP oraz WMS
• znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
• dobrej organizacji pracy i sumienności
• analitycznego myślenia

Dodatkowym atutem będą:
• doświadczenie zawodowe związane z zaopatrzeniem i logistyką
• doświadczenie w zakupach na terenie UE i importowych oraz umiejętności zakupów w przetargach

JOBS PLUS

ID Oferty:64234
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Ożarów Mazowiecki, Polska
Branża: Administracja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-02-28