24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Specjalista/tka ds. Obsługi Klienta

Ogłoszenie nieaktualne

Lizbona

Czy jesteś obywatelem kraju członkowskiego Unii Europejskiej, szukającym doświadczenia zawodowego w Portugalii? Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy jaką daje udział w projekcie ‘Twoja pierwsza praca z EURESEM’, wspieranym przez Komisję Europejską. Oferujemy co najmniej sześciomiesięczne zatrudnienie w firmie na terenie Portugalii.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się badaniem oraz rozwojem: leków, środków farmaceutycznych, sprzętu medycznego, metod zdrowego żywienia oraz diagnostyki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lizbona, Portugalia

Zadania:
- telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami firmy
- udzielanie informacji
- rozwiązywanie problemów
- gromadzenie danych

Wymagania

- Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
- Doświadczenie w pracy w call center, obsłudze klienta
- Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office oraz poczta elektroniczna)
- Biegła znajomość jednego z języków: duński, holenderski, fiński, francuski, niemiecki, włoski, norweski, polski, portugalski, hiszpański, szwedzki lub inny
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (szkolenie prowadzone jest w języku angielskim)
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

- Praca na pełny etat 8 godzin/dzień pomiędzy 8:00 a 17:00, od poniedziałku do piątku
- Wynagrodzenie podstawowe + dodatki do posiłków + premie miesięczne + ubezpieczenie zdrowotne
- Szansę stałego zatrudnienia
- Wsparcie finansowe (dofinansowanie kosztów dojazdu na rozmowę kwalifikacyjną oraz kosztów ew. relokacji)
- Wsparcie ze strony ekspertów Gi Group.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim wraz z nazwą stanowiska w temacie wiadomości na adres: niemcy@gigroup.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

ID Oferty:34216
Pracodawca: Gi Group Sp. z o. o.
Miejsce pracy:Lizbona, Portugalia
Branża: Obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2014-05-31