16 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Spedytor Międzynarodowy

Ogłoszenie nieaktualne

Mszczonów

Nr Ref: SM/M/208/2017

Miejsce Pracy: Mszczonów

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta działającego w międzynarodowej branży logistycznej, renomowanego eksperta w dziedzinie magazynowania, transportu, pakowania oraz zarządzania łańcuchem dostaw działającego na rynkach takich jak: produkty rolnicze, sprzedaż hurtową, rynek produktów do higieny osobistej, środków czyszczących, a także świeżych produktów, perfum oraz w sektorze zdrowia i urody – poszukujemy pracownika na stanowisko Spedytora Międzynarodowego.

Obowiązki:
pozyskiwanie klientów oraz przewoźników w transporcie międzynarodowym drobnicowym (Czechy, Węgry, Słowacja),
przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy,
obsługa zleceń zgodnie z parametrami jakościowymi firmy oraz Klientów,
współpraca z klientami celem uzyskania konkurencyjnych rozwiązań cenowo-operacyjnych, realizacji zleceń,
nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
tworzenie bazy podwykonawców, przewoźników kontraktowych.

Wymagania

Wymagania:

co najmniej 2-3 lata doświadczenia w pracy w dziale spedycji międzynarodowej,
znajomość zagadnień związanych ze spedycją międzynarodową,
doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
doświadczenie we współpracy z podwykonawcami,
umiejętność dostosowania się do obowiązujących procedur,
wiedza z zakresu przepisów celnych,
znajomość rynku przewoźników,
biegłej znajomości MS Office (Word, Excel),
znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy

Oferujemy:

samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia od podstawy + premia sprzedażowa),
Atrakcyjne benefity: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, pakiet sportowy, vouchery na wydarzenia kulturalne
możliwość rozwoju zawodowego,
stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,
niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód służbowy).

ID Oferty:73364
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Mszczonów, Polska
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-12-31