28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Sprzątaczka z orzeczeniem

Ogłoszenie nieaktualne

Piekary Śląskie

Firma BHP Protect System Sp. z o.o. działająca na rynku od połowy 2007,zajmująca się specjalistycznym sprzątaniem obiektów.

OGŁOSZENIE SPRZĄTACZKA Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI,
BHP PROTECT SYSTEM SP. Z O.O.

Główne obowiązki:
Sprzątanie biur

O nas:

• Zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność pracy – mamy podpisane wieloletnie umowy
• Zdobywanie przeświadczenia o sensie wykonywanej pracy
• Zapewnienie przyjaznej atmosfery (podczas wykonywanych obowiązków)
• Jasny klarowny zakres prac
• Pomocny wyszkolony brygadzista.

Wymagania

• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

• Umowę o Prace
• Profesjonalny,przyjazny dla osób niepełnosprawnych sprzęt
• Zapewniamy dopasowane ubrania robocze i środki czystości
• Turnusy rehabilitacyjne
• Zwrot kosztów za leki
• Stałe godziny pracy
• Łatwy dostęp do kadr i płac (pomoc w wypełnieniu dokumentów)
• Wypłata na czas drugiego bądź trzeciego dnia miesiąca

Informacje dodatkowe

Dodatkowe informacje uzyskają państwo telefonicznie 692-418-425

BHP Protect System Sp. z o.o.

ID Oferty:68335
Pracodawca: BHP Protect System Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Piekary Śląskie, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: 1900 zł brutto
Maksymalne wynagrodzenie: 2000 zł brutto
Ilość wakatów:4
Data ważności:2017-12-31