29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Sprzątanie na lotnisku

Ogłoszenie nieaktualne

Monachium

Więcej aktualnych ofert pracy w Niemczech, Anglii i Norwegii www.pgra.pl.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy świadczącej usługi utrzymania czystości na lotniskach w związku ze zwiększeniem zatrudnienia poszukujemy kolejnych osób do pracy na stanowisku:
Sprzątaczka na lotnisku

Obowiązki:
• Utrzymanie czystości na terenie terminalu lotniska,
• Czyszczenie toalet, pomieszczeń socjalnych, szatni, korytarzy, poczekalni,
• Opróżnianie koszy na śmieci.

Wymagania:
• Schludność, zaangażowanie, dokładność, pracowitość, punktualność,
• Chęć do podjęcia pracy w Niemczech na dłuższy okres,
• Znajomość języka niemieckiego umożliwiającą prostą komunikację,
• Zaświadczenie o niekaralności (po akceptacji kandydata przez pracodawcę),
• Mile widziane doświadczenie w pracy przy utrzymaniu czystości.

Oferujemy:
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich bezpośrednio z pracodawcą,
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
• Wynagrodzenie 9 euro brutto/h podstawy plus dodatki,
• Pracę w systemie zmianowym,
• Możliwość pracy w nadgodzinach,
• Zakwaterowanie zapewnia pracodawca (3 km od miejsca pracy),
• Pracodawca zapewnia firmowy transport z miejsca zamieszania do pracy.

Zeitmann sp.j.
Adres: ul. Walerego Sławka 3
30-633 Kraków
Polen
Dla Kandydatów
tel.: +48 12 661 64 00
tel.: +48 12 638 55 61
tel.: +48 12 655 26 92
E-Mail: rekrutacja@zeitmann.pl

PGRA

ID Oferty:33186
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Monachium, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-05-30