20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Sprzedawca - Kasjer

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław

Progresso, dla swojego Klienta, sieci największych sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
• obsługa klienta, doradzanie w zakresie asortymentu,
• obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
• dbałość o ekspozycję i zatowarowanie,
• przygotowywanie i kontrola zamówień,
• rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
• dbałość o porządek i wygląd sklepu.

Wymagania

• minimum około roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
• doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
• wysoka kultura osobista i nastawienie na klienta,
• odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy

• pracę w młodym i energicznym zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie, premie,
• stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• szkolenia stanowiskowe.

Informacje dodatkowe

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@progresso.net.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

ID Oferty:65752
Pracodawca: Progresso
Miejsce pracy:Wrocław, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2017-06-30