24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

STANOWISKO ADMINISTRACYJNE W ZESPOLE PRAWNYM UCZELNI

Ogłoszenie nieaktualne

Dęblin

REKTOR – KOMENDANT
WYŻSZEJ SZKOŁY OFICERSKIEJ SIŁ POWIETRZNYCH

OGŁASZA OTWARTY KONKURS

na stanowisko
ADMINISTRACYJNE W ZESPOLE PRAWNYM UCZELNI

Wymiar czasu pracy: pełny etat

1. Podstawowe zadania wykonywane na stanowisku:

Prowadzenie obsługi administracyjnej Zespołu Prawnego, opracowywanie projektów wewnętrznych aktów normatywnych we współpracy z jednostkami merytorycznymi oraz ich korekta pod względem techniczno-legislacyjnym, a także ewidencjonowanie i publikowanie na stronach internetowych uczelni wewnętrznych aktów normatywnych (uchwały Senatu, zarządzenia Rektora itp.), przygotowywanie projektów upoważnień i pełnomocnictw oraz prowadzenie ich rejestru, obsługa administracyjna wskazanych komisji senackich i rektorskich.

Wymagania

2. Do konkursu mogą przystąpić osoby spełniające następujące wymagania (wymagania konieczne):

wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane: prawnicze lub administracyjne);
znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego i umiejętność ich praktycznego stosowania;
znajomość zasad legislacji, a w szczególności Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 czerwca 2002 r. w sprawie „Zasad techniki prawodawczej";
znajomość obsługi komputera, co najmniej w zakresie Microsoft Office, wskazana również znajomość programu LEX/Legalis;
3. Dodatkowymi atutami będą (elementy dodatkowo punktowane):

umiejętność lub/i doświadczenie w tworzeniu aktów normatywnych;
umiejętność redagowania tekstów związanych z obsługą prawną, umiejętność lub/i doświadczenie w opracowywaniu projektów decyzji administracyjnych;
doświadczenie w pracy społecznej (organizacje pozarządowe, samorząd studencki itp.), w tym organizacyjne lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
znajomość przepisów ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym, w tym zasad funkcjonowania uczelni;
samodzielność i dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych oraz wysoka kultura osobista.

Informacje dodatkowe

4. Kandydaci przystępujący do konkursu proszeni są o składanie następujących dokumentów:

cv i listu motywacyjnego;
kopii dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe lub organizacyjne oraz kopii innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych".

5. Terminy: Termin składania zgłoszeń - do dnia 30 listopada 2014 r. (TERMIN PRZEDŁUŻONY DO 12 GRUDNIA 2014 R.)

6. Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty można składać osobiście w Kancelarii Jawnej WSOSP lub przesyłać na adres:

Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych
ul. Dywizjonu 303 nr 35, 08 – 521 Dęblin
z dopiskiem: „KONKURS NA STANOWISKO ADMINISTRACYJNE W ZP”

Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.
Komisja konkursowa rozpatrzy kandydatury zgłoszone na konkurs, po przeprowadzeniu rozmów z wybranymi kandydatami oraz zapoznaniu się ze złożonymi dokumentami zamknie konkurs. Ostateczną decyzję w sprawie zatrudnienia podejmuje J.M. Rektor – Komendant po zapoznaniu się ze stanowiskiem komisji konkursowej. Przysłanych dokumentów nie zwracamy, a po zakończeniu postępowania konkursowego zostaną one komisyjnie zniszczone.
Uczelnia zastrzega sobie prawo nierozstrzygnięcia konkursu bez podania przyczyny.

ID Oferty:41575
Pracodawca: Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych
Miejsce pracy:Dęblin, Polska
Branża: Prawo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-12-14