19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Staż / Praktyka w Kancelarii Prawnej

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław

Kancelaria Adwokacka z siedzibą we Wrocławiu oferuje możliwość odbycia bezpłatnych praktyk.

Wymagania:
• dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w indywidualnie ustalonych godzinach,
• odpowiedzialność, sumienność, dobra organizacja pracy,
• dobra znajomość przedmiotowych dziedzin prawa,
• wysoka kultura osobista,
• dobra znajomość pakietów biurowych (Word, Excel, Outlook).
Kancelaria oferuje:
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
• zapoznanie się ze specyfiką pracy adwokata,
• nabycie doświadczenia w zakresie funkcjonowania kancelarii,
• możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowego doświadczenia oraz umiejętności,
• możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk,
• wykorzystanie zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce.
Zakres obowiązków:
• bieżąca obsługa biura kancelarii,
• sporządzanie projektów umów, pism procesowych, opinii prawnych,
• analiza akt postępowań karnych, cywilnych, administracyjnych.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy
pracuj@agencjapracy-polonica.pl
Kontakt telefoniczny: 71 723 75 46 lub 607 649 466
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

ID Oferty:42971
Pracodawca: KPF Polonica sp. z o.o.
Miejsce pracy:Wrocław, Polska
Branża: Prawo
Rodzaj umowy: Praktyki/staż
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:22
Data ważności:2015-02-22