29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Stolarz budowlany/ Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne

Bayern

POLONICA Agencja Pracy z siedzibą we Wrocławiu wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 prowadzi rekrutację dla firm z Niemiec oraz Austrii. Na chwilę obecną poszukujemy Kandydatów na następującym stanowisku pracy:

Stolarz budowlany

Praca na terenie Niemiec

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa + diety za przepracowany dzień,
- cotygodniowe zaliczki na konto,
- możliwość pracy w nadgodzinach oraz weekendy (10-12 h),
- praca na umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,
- świadczenia pracownicze (ubezpieczenie, Kindergeld ect.)
- zakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcę,

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny),
- wykształcenie kierunkowe,
- min. 2 lata doświadczenia w pracy na ww. stanowisku pracy (mile widziane na terenie Austrii/Niemczech
- prawo jazdy kat. B oraz samochód,

Zadania:
- typowe prace stolarskie
- montaż okien, drzwi

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: pracuj@agencjapracy-polonica.pl
lub kontakt telefoniczny 71 723 73 54 lub 697 405 180
W tytule wiadomości proszę wpisać „Stolarz budowlany/Niemcy”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

ID Oferty:47720
Pracodawca: KPF Polonica sp. z o.o.
Miejsce pracy:Bayern, Niemcy
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-07-31