16 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Stolarz budowlany/Szwajcaria

Ogłoszenie nieaktualne

Luzern

POLONICA Agencja Pracy wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442. Współpracujemy z firmami partnerskimi z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii.
Obecnie poszukujemy dla szwajcarskiego Kontrahenta Pracowników na stanowisko:

Stolarz budowlany

Praca na terenie Szwajcarii

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- praca na umowę o pracę na szwajcarskich warunkach, świadczenia pracownicze,
- cotygodniowe przelewy na konto szwajcarskie,
- zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę,
- tłumaczenie dokumentacji pracowniczych (bezpłatnie),

Wymagania:
- dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny),
- wykształcenie kierunkowe,
- min. 3 lata doświadczenia w pracy na ww. stanowisku pracy (mile widziane w Szwajcarii lub Austrii/Niemczech)
- prawo jazdy kat. B oraz samochód,

Zadania:
- typowe prace stolarskie
- budowa form z drewna wg rysunku technicznego
- cięcie i obróbka powierzchni; umiejętność wykorzystywania narzędzi i maszyn do obróbki drewna (piły, heblarki, frezarki, prasy, maszyn CNC).

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: pracuj@agencjapracy-polonica.pl
lub kontakt telefoniczny 71 723 75 46, 71 723 73 54 lub 607 649 466 z naszym biurem.
W tytule wiadomości proszę wpisać „Stolarz budowlany/ Szwajcaria”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

ID Oferty:48543
Pracodawca: KPF Polonica sp. z o.o.
Miejsce pracy:Luzern, Szwajcaria
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2015-08-30