18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Stolarz CNC- operator piły (Belgia)

Ogłoszenie nieaktualne

Hasselt

Nasz klient, belgijska firma zajmująca się produkcją mebli, poszukuje pracowników do pracy w na stanowisku:

Obowiązki:
• Produkcja mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych, itp.
• Ustawianie i obsługa piły CNC Schelling
• Praca z płytami MDF

Wymagania

• Min. 3-5 letnie doświadczenie przy produkcji mebli
• Doświadczenie w obsłudze pił stolarskich CNC- znajomość piły CNC Schelling będzie dodatkowym atutem
• Wykształcenie zawodowe - stolarz
• Komunikatywna znajomość angielskiego
• Umiejętność programowania będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• Minimum 40 godzin tygodniowo (możliwe nadgodziny)
• Wynagrodzenie: 13,80 €/h brutto
• Zwrot kosztów podróży do Belgii
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• Dodatkowe świadczenia socjalne

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na jeden z poniższych adresów w zależności od miejsca zamieszkania.

gdansk@maintec.net lub opole@maintec.net
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (tj. Dz.U.Nr. 101, poz.926 z późn. zm.)

Certyfikat KRAZ nr 275

IMPACT Poland

ID Oferty:57740
Pracodawca: IMPACT Poland
Miejsce pracy:Hasselt, Belgia
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2016-08-08