20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

STOLARZ DO WYROBU TRUMIEN

Ogłoszenie nieaktualne

Francja

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja
Nr ref.: STO/TRU/07/14

Zadania :

• Obróbka różnego typu drewna ( w tym egzotycznego)i praca na warsztacie,
• Składanie, wycinanie, łączenie elementów składowych trumny i mocowanie okuć,
• Konserwacja i lakierowanie powierzchni drewnianych (wewnętrznych i zewnętrznych),
• Zdolności manualne i artystyczne (rzeźbienie w drewnie)- precyzja, dokładność, dbałość o oddanie szczegółów,
• Biegła obsługa maszyn i narzędzi stolarskich (preferowane francuskie technologie produkcji),
• Praca na podstawie dokumentacji technicznej i biegłe czytanie rysunku technicznego.

Wymagania

• Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku- doświadczenie w meblarstwie artystycznym mile widziane,
• Znajomość języka francuskiego n poziomie umożliwiającym samodzielną komunikację z klientem,
• Gotowość do przedstawienia referencji od francuskich pracodawców oraz zdjęć dokumentujących własnoręcznie wykonane prace (warunek Klienta),
• Dyspozycyjność do wyjazdu w przeciągu tygodnia od momentu akceptacji oraz gotowość do podjęcia kontraktu na min. pół roku.
• Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.
• Prawo jazdy kat. B i C- mile widziane własne auto do wyjazdu,

Oferujemy

• umowę o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami,
• konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe ,
• zakwaterowanie na koszt Pracodawcy,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu.

Informacje dodatkowe

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „STO/TRU/07/14”.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Interimax International Sp. z o.o. S.K.A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

ID Oferty:35790
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Francja, Francja
Branża: Architektura
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-08-26