20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Stolarz / Szkutnik - bez doświadczenia

Ogłoszenie nieaktualne

północne Kraje Związkowe

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

STOLARZ – budowa łodzi i jachtów oraz wykańczanie wnętrz

Oferta kierowana jest również do stolarzy nieposiadających doświadczenia zawodowego przy budowie i/lub wykańczaniu jachtów i łodzi

Obowiązki:
• Prace wykończeniowe przy budowie lodzi oraz jachtów: szlifowanie, lakierowanie, obróbka wysokojakościowych materiałów (drewno)
• Obsługa maszyn i elektronarzędzi stolarskich
• Prace montażowe przy budowie i składaniu mebli na wymiar
• Montaż elementów drewnianych (panele, dekoracje)
• Praca przy montażu elementów kadłubowych

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz lub pokrewne - techniczne. Mile widziany szkutnik. Warunek konieczny!
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane, nie jest ono jednak warunkiem podjęcia pracy.
• Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym Znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Do przesyłanej aplikacji prosimy załączyć aktualne zdjęcie paszportowe
• Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
• Prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane

Oferujemy

• Umowę o pracę na czas nieokreślony z pracodawcą niemieckim
• Praca na pełny etat plus nadgodziny płatne dodatkowo
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stawki godzinowej oraz diety dziennej
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, darmowe!
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Informacje dodatkowe

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem legitymacyjnym, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe oraz zdjęcia wykonanych prac prosimy przesyłać na adres email. W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Koncepcja

ID Oferty:61850
Pracodawca: Koncepcja
Miejsce pracy:północne Kraje Związkowe, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:4
Data ważności:2016-12-18