19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

STOLARZ warsztatowy WE Francji

Ogłoszenie nieaktualne

Lubań

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Miejsce pracy / miejscowość: Cogolin
Zadania:
• praca na warsztacie
• obsługa urządzeń do obróbki drewna
• łączenie elementów
• przygotowanie prefabrykatów
• praca w tempie
• docinanie elementów wg projektu
• wykonywanie głównie drzwi, schodów, mebli biurowych
Oferujemy:
• rancuską umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową+ premie
• dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
• bezpłatne zakwaterowanie
• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
Wymagania:
• minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
• gotowość do pracy na warsztacie (biegła obsługa maszyn i narzędzi)
• znajomość rysunku technicznego (praca według rysunków i planów)
• komunikatywna znajomość języka francuskiego
• zaangażowanie i motywacja do pracy
• duże zdolności manualne
• samodzielność
• dokładność, precyzja, estetyka wykonania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie za pomocą strony https://interimax.com/oferty-pracy/stolarz-warsztatowy/
Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy HRBC oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

INTERIMAX

ID Oferty:78338
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Lubań, Francja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-05-31