19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Technik Farmacji - Warszawa

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Dla swojego Klienta – dynamicznie i najszybciej rozwijającej się sieci aptek w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technik Farmacji
Nr Ref: TF/W/4/2018
Miejsce Pracy: Warszawa
Obowiązki:
• Fachowe doradzanie pacjentom, sprzedaż leków i suplementów diety.
• Budowanie trwałych relacji z pacjentami.
• Dbałość o standardy sieci.
• Monitorowanie stanów magazynowych apteki.

Wymagania:
• Dyplom technika farmacji.
• Umiejętność realizowania wyznaczonych celów.
• Umiejętność obsługi komputera.
• Umiejętność nawiązywania kontaktu i pracy z pacjentem.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w miłym i zgranym zespole aptecznym,
• Szeroki wachlarz szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe,
• Współpracę z wewnętrznymi zespołami specjalistów np. w zakresie zakupów, marketingu,
• Prace pełną wyzwań.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl, w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: TF/W/4/2018

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

ID Oferty:77071
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-08-01