19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Technik farmacji

Ogłoszenie nieaktualne

Człuchów

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta – dynamicznie i najszybciej rozwijającej się sieci aptek w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko:
Technik Farmacji

Nr Ref TF/CZ/221/2017
Miejsce Pracy: Człuchów

Wymagania

Dyplom technika farmacji.
Umiejętność realizowania wyznaczonych celów.
Umiejętność obsługi komputera.
Umiejętność nawiązywania kontaktu i pracy z pacjentem.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pracę w miłym i zgranym zespole aptecznym,
Szeroki wachlarz szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe,
Współpracę z wewnętrznymi zespołami specjalistów np. w zakresie zakupów, marketingu,
Prace pełną wyzwań.

Informacje dodatkowe

Obowiązki:
Fachowe doradzanie pacjentom, sprzedaż leków i suplementów diety.
Budowanie trwałych relacji z pacjentami.
Dbałość o standardy sieci.
Monitorowanie stanów magazynowych apteki.

ID Oferty:73579
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Człuchów, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-12-31