29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Technik Farmacji

Ogłoszenie nieaktualne

Szczecin

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta – dynamicznie i najszybciej rozwijającej się sieci aptek w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr Ref: TF/SZ/137/2018

Miejsce Pracy: Szczecin

Obowiązki:
- Fachowe doradzanie pacjentom, sprzedaż leków i suplementów diety.
- Budowanie trwałych relacji z pacjentami.
- Dbałość o standardy sieci.
- Monitorowanie stanów magazynowych apteki.

Wymagania

- Dyplom technika farmacji.
- Umiejętność realizowania wyznaczonych celów.
- Umiejętność obsługi komputera.
- Umiejętność nawiązywania kontaktu i pracy z pacjentem.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Pracę w miłym i zgranym zespole aptecznym.
- Szeroki wachlarz szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe.
- Współpracę z wewnętrznymi zespołami specjalistów np. w zakresie zakupów, marketingu.
- Pracę pełną wyzwań.

Informacje dodatkowe

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: TF/SZ/137/2018

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SALES FOR Krzysztof Matyja z siedzibą ul. Łucka 15/312, 00-842 Warszawa;
inspektor ochrony danych nie został powołany;
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie 6 ust 1 pkt a;
odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie przyszły pracodawca;
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat po zakończeniu rekrutacji na wybrane przez Panią/Pana stanowisko;
posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.;
podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem umownym. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nie zakwalifikowanie do procesu rekrutacji.

ID Oferty:78250
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Szczecin, Polska
Branża: Obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-08-01