17 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Technik - Konserwator

Ogłoszenie nieaktualne

Niepruszewo

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

Greenyard jest światowym liderem na rynku świeżych, mrożonych i gotowych owoców i warzyw, kwiatów, roślin i mediów. Licząc czołowych europejskich detalistów wśród swoich klientów, grupa dostarcza efektywne i zrównoważone rozwiązania dla klientów i dostawców, poprzez najlepsze w swojej klasie produkty, wiodącą na rynku innowację i wyjątkową obsługę.

Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Niepruszewo k. Buku
Dni i godziny pracy: od poniedziałku do piątku 06:00-14:00

Zakres obowiązków:

• zabezpieczenie sprawności urządzeń elektrycznych i maszyn- wózków widłowych
• uczestnictwo w pracach przy usuwaniu awarii, usterek, ustalanie ich przyczyn
• kontakt i współpraca z firmami zewnętrznymi przy usuwaniu awarii urządzeń elektrycznych
• wydawanie, rejestracja wózków widłowych
• wymiana baterii w wózkach widłowych

Wymagania

• uprawnienia do wykonywania elektrycznych pomiarów ochronnych i uprawnienia eksploatacji do 1kV
• uprawnienia na wózki widłowe
• znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki, pneumatyki
• sprawność manualna, ogólna znajomość budowy maszyn i urządzeń
• mile widziane uprawnienia spawalnicze oraz chłodnicze
• wykształcenie techniczne (kierunki: elektryka, elektromechanika, elektronika przemysłowa, automatyka)

Oferujemy

• umowę o pracę wraz z satysfakcjonującym wynagrodzeniem
• dodatki: Multisport, bilety do kina, ubezpieczenie grupowe
• owocowe piątki
• pracę w przyjaznej atmosferze
• pracę w międzynarodowej firmie z wieloletnią tradycją i silną pozycją rynkową

Informacje dodatkowe

Do oferty należy dołączyć formułę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Logistics Poland sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Wiśniowa 1, 96-321 Żabia Wola, dobrowolnie podanych moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że znane mi są moje prawa do odwołania zgody, wglądu w moje dane, ich poprawiania, przenoszenia i usuwania."

Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.

ID Oferty:83937
Pracodawca: Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Niepruszewo, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-01-31