28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

TECHNIK PRODUKCJI (Blizne Łaszczyńskiego, ok. Warszawy)

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją rekrutacyjną – od 2005 roku wspieramy polskie i międzynarodowe firmy w poszukiwaniu najlepszych kandydatów.

Obecnie dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w realizowaniu dedykowanych systemów przenośnikowych do transportu wewnętrznego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK PRODUKCJI
(Blizne Łaszczyńskiego, ok. Warszawy)

Twoim najważniejszym zadaniem będzie montaż systemów przenośnikowych
– naszym zadaniem będzie zbudowanie dla Ciebie dobrych warunków pracy!

Obowiązki na stanowisku:
• Montaż, wiercenie, gwintowanie systemów przenośnikowych
• Łączenie wyprodukowanych elementów (składanie konstrukcji)
• Montowanie konstrukcji na obiekcie firmy, możliwe instalacje u Klienta na terenie całej Polski
• Praca zwykle w grupie kilkuosobowej, możliwe prace jednoosobowe

Oczekujemy:
• Wykształcenia średniego technicznego
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
• Prawa jazdy kat. B
• Umiejętności pracy w zespole
• Dokładności i sumienności, dobrej organizacji własnej pracy
• Dyspozycyjności – możliwe wyjazdy na montaże na terenie Polski

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową – 2-3 miesięczny okres próbny, możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
• Pracę od pon.- pt. w godzinach 7:30 – 16:00, w tym przerwa na lunch 12:00 – 12:30
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie uznaniowe za dobrze wykonywaną pracę
• Pokrywamy koszty przejazdów, hoteli, diet – wyjazdy krajowe

Jesteś osobą z naszego ogłoszenia? Czekamy na Twoją aplikację.
Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą
poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

bit.ly/Technik_Produkcji

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10 641.

JOBS PLUS

ID Oferty:81857
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2018-11-30