28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Technik utrzymania linii- praca w piekarni

Ogłoszenie nieaktualne

Rzeszów

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Produkcja
Kraj: Belgia
Region / województwo: Flandria Zachodnia
Miejsce pracy / miejscowość: Roeselare

Zadania:
• odpowiedzialność za funkcjonowanie techniczne linii produkcyjnych i pakujących
• konserwacja maszyn
• analiza wadliwego działania maszyn oraz ich naprawa
Oferujemy:
• belgijską umowę o pracę
• stawkę godzinową od 16€ brutto
• długotrwałą współpracę
• pracę na rzecz znanej firmy, o ponad stuletniej tradycji
• zakwaterowanie odpłatne 85 euro tygodniowo
Wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego- warunek konieczny
• szeroka wiedza techniczna w dziedzinie mechaniki, energii elektrycznej, technologii pomiaru i sterowania, ograniczonej kontroli PLC itp.
• wykształcenie min. średnie (technik elektryk, mechanik i pokrewne)
• co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/technik-utrzymania-linii-praca-w-piekarni/
Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

INTERIMAX

ID Oferty:86588
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Rzeszów, Belgia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-07-12