28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Technik Utrzymania Ruchu -Belgia

Ogłoszenie nieaktualne

Evergem

Belgia - Evergem

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy, specjalizującej się w produkcji materiałów dla branży telekomunikacyjnej, komputerowej, konsumpcyjnej, medycznej oraz transportowej, poszukujemy Technika Utrzymania Ruchu. Firma zatrudnia 200 pracowników, obecnie poszukujemy osób, które myślą o długotrwałym zatrudnieniu, nawet wieloletnim. Dodatkowo oczekujemy, aby pracownik, był chętny do nauki języka holenderskiego, oraz posiadał dużą komunikatywność w kontaktach z zespołem.

Firma posiada 2 działy. Pierwszy odpowiada za dostosowanie prototypów w procesie przetwarzania metalu i miedzi. Praca w tym dziale wymaga wiele umiejętności manualnych-rzemieślniczych. Praca w drugim dziale, gdzie obecnie poszukujemy Techników Utrzymania Ruchu to fabryka papieru, która produkuje płytki obwodów drukowanych dla takich klientów jak SIEMENS.
Obowiązki:
Bardzo dobra znajomość z zakresu elektryki

Znajomość sterowników PLC, diagnozowanie usterek oraz ich rozwiązywanie

Nadzorowanie pracy operatorów maszyn w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku, głównie w obszarze elektryki i automatyki
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Very good English skills
Mile widziany certyfikat BA4/BA5

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Zarobki 16.90 brutto/ godzine na start. Im większe będą Twoje kwalifikacje, oraz staż w firmie, tym bardziej Twoje zarobki wzrosną.
8 euro/ dziennie bonów żywnościowych
Możliwość pracy w nadgodzinach w soboty, płatne dodatkowo
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowany internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1, 80-958 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji

Certyfikat KRAZ nr 275

praca@impactpraca.pl

IMPACT Poland

ID Oferty:87327
Pracodawca: IMPACT Poland
Miejsce pracy:Evergem, Belgia
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2020-01-31