19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Technik utrzymania ruchu maszyn przemysłowych

Ogłoszenie nieaktualne

Gdańsk

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Branża: Technika, Inżynieria
Kraj: Belgia
Miejsce pracy / miejscowość: Okolice Liege
Zadania:
• prowadzenie codziennej kontroli stanu technicznego, konserwacji oraz napraw stanowisk produkcyjnych (codzienne testy maszyn przed rozpoczęciem pracy, kontrola stanu noży w maszynach)
• montaż lub demontaż maszyn przed lub po produkcji
• przezbrojenia linii produkcyjnej, przygotowanie maszyn do następnego dnia (SEALPAC 750, A7, NUTRIPACK)
• praca z maszynami firmy ETPACK i IDPACK
• kontrola stanu sprężarek powietrza, sprężarek chłodniczych, maszyn znajdujących się na produkcji i w magazynie: drukarki, owijarki palet, krajalnice, wózki widłowe elektryczne lub ręczne oraz kontrola kotła olejowego pod względem ewentualnych wycieków lub nieprawidłowej pracy
• kontrola temperatur panujących w pomieszczeniach
• prowadzenie zapisu usterek i awarii wynikłych na linii produkcyjnej
• utrzymanie stanów minimalnych części zamiennych
Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
• długoterminowy kontrakt na terenie Belgii u sprawdzonego Klienta
• możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc przy organizacji wyjazdu
Wymagania:
• zmysł techniczny i nastawienie na rozwiązywanie problemów
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość mechaniki, elektryki, automatyki przemysłowej, pneumatyki
• umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z współpracownikami
• umiejętność pracy pod presją czasu
• zaangażowanie i odpowiedzialność
• gotowość do pracy na 3 zmiany
• własny samochód
• mile widziane doświadczenie w branży agro-spożywczej
• gotowość do przyjazdu na spotkanie rekrutacyjne do Krakowa lub Warszawy
• min. komunikatywna znajomość języka francuskiego lub dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny! (do weryfikacji)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie za pomocą strony https://interimax.com/oferty-pracy/technik-utrzymaniu-ruchu-maszyn-przemyslowych/
Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy HRBC oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

INTERIMAX

ID Oferty:78079
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Gdańsk, Belgia
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2018-05-11