29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Technolog / Inżynier Projektu

Ogłoszenie nieaktualne

Barczewo

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR. Obecnie poszukujemy Specjalisty na stanowisko:
Miejsce pracy: Barczewo
ZADANIA:
• Opracowywanie założeń techniczno-technologicznych oraz projektów technologicznych
• Przygotowywanie wytycznych technologicznych do konstrukcji urządzeń oraz automatyki
• Planowanie rozmieszczenia urządzeń i rurociągów w obiektach przemysłowych
• Modelowanie 3D oraz wizualizacje projektowanych obiektów i instalacji
• Nadzór technologiczny nad wykonawstwem urządzeń i montażem instalacji technologicznych
• Uczestnictwo w rozruchu technicznym i technologicznym linii

Wymagania

PROFIL KANDYDATA:
• Wykształcenie wyższe (technologia przetwórstwa owocowo warzywnego, inżynieria chemiczna i procesowa)
• Wiedza z zakresu technologii i produkcji soków i napojów, a w szczególności procesów zagęszczania soków (wyparki) i filtracji membranowych.
• Znajomość programu AutoCAD na poziomie dobrym
• Znajomość programów do modelowania 3D oraz pakietu MS Office na poziomie dobrym
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
• Odpowiedzialność i samodzielność
• Umiejętność pracy w zespole
• Kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych
• Dodatkowym atutem będzie minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w specjalności technolog, projektant, itp. w branży spożywczej
• Znajomość języka rosyjskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie stanowiło dodatkowy atut

Oferujemy

NASZ KLIENT OFERUJE:
• Stałą pracę w oparciu o Umowę o Pracę
• Pracę w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem rynkowym
• Pracę w Barczewie
• Samodzielną oraz odpowiedzialną pracę
• Niezbędne narzędzia pracy
• Prywatną opiekę medyczną
• Rozwój zawodowy

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres gdańsk@wyghr.pl. W tytule maila prosimy podać tytuł ogłoszenia.

Więcej informacji pod nr telefonu: 507 194 723 lub 515 323 359.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

WYG HR Consulting jest wpisany do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10206
Oferta firmy
Wyg HR Consulting
Gdańsk
al. Grunwaldzka 103A
www.wyghr.pl/

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:66232
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Barczewo, Polska
Branża: Badania i rozwój
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-04-30