28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Technolog

Ogłoszenie nieaktualne

Częstochowa

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Technolog
Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:
Nadzór nad istniejącymi procesami technologicznymi oraz wdrażanie nowych,
Optymalizacja technologii produkcji,
Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną,
Udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu produkcji części testowych,
Kontrola wewnętrznych działań związanych z rozwojem produktu,
Nadzór technologiczny nad pracą maszyn i urządzeń,
Przygotowywanie instrukcji pracy i instrukcji kontrolnych,
Udział w przygotowywaniu FMEA,
Współpraca w ocenie kosztów produkcyjnych, udział w wycenie realizacji poszczególnych projektów.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa),
Minimum 2- letnie doświadczenie na stanowisku Technologa, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
Znajomość konstrukcji maszyn produkcyjnych,
Znajomość zagadnień i procesów technologicznych,
Praktyczna znajomość obsługi programów typu CAD,
Praktyczna znajomość narzędzi Flow Chart, Control Plan, FMEA, PPAP, APQP,
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
Znajomość rysunku technicznego,
Prawo jazdy kat. B,
Umiejętność organizacji pracy, dyspozycyjność, umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy

Stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
Umowę bezpośrednio z Pracodawcą,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Wspierające środowisko pracy.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM na adres praca@progresso.net.pl.
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
[Certyfikat MPiPS: 540]

ID Oferty:63355
Pracodawca: Progresso
Miejsce pracy:Częstochowa, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-02-25