19 marca 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Telefoniczna rejestracja wypadków komunikacyjnych

Ogłoszenie nieaktualne

Gdańsk

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób. Jesteśmy wpisani do krajowego rejestru Agencji Pracy Tymczasowych pod numerem 10206.
Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży ubezpieczeń poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant ds przyjmowania szkód komunikacyjnych

Obowiązki:
obsługa telefonów przychodzących dotyczących zgłoszeń nowych szkód naszych Klientów,
zapytań w prowadzonych już sprawach szkodowych
rejestracja zebranych informacji w systemach informatycznych

Oczekiwania:
wysoka komunikatywność
motywacja do budowania pozytywnych relacji i skutecznego rozwiązywania spraw klientów
umiejętność wnikliwej analizy danych i dokładność
gotowość do pracy w systemie zmianowym
bardzo dobra znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
pracę w młodym, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
rozbudowany system szkoleń wewnętrznych
pakiet benefitów
zaplanowaną ścieżkę kariery: szansę na rozwój w ramach Biura Likwidacji Szkód w kierunku stanowisk trenera, mentora, kierownika działu, specjalisty ds. likwidacji szkód
praca w systemie 3-zmianowym, możliwość pracy w nocy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: gdańsk@wyghr.pl z zaznaczeniem nr referencyjnego SZ/04/17

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Oferta firmy
Wyg HR Consulting
Gdańsk
al. Grunwaldzka 103A
www.wyghr.pl/

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:67749
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Gdańsk, Polska
Branża: Doradztwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2017-06-16