24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Telefoniczny Doradca ds Utrzymania Klienta

Ogłoszenie nieaktualne

Bielsko-Biała

Mamy dla Ciebie atrakcyjną i pełną wyzwań ofertę współpracy w Biurze Utrzymania Klienta oraz szansę na rozwój kwalifikacji zawodowych i umiejętności.

Zakres obowiązków:
telefoniczny kontakt z aktywnymi Klientami firmy celem zainteresowania ich kontynuacją umowy
realizacja indywidualnych planów utrzymaniowo - sprzedażowych

Wymagania

Wymagania:

znajomość obsługi pakietu Ms. Office i Internetu
inicjatywa, samodzielność, nastawienie na zadaniowy tryb pracy,
wysokie zdolności interpersonalne,
umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

Oferujemy:

warunki umożliwiające realizację nałożonych celów:
- pracujesz na aktywnych bazach klientów
- oferujesz usługi znanej i cenionej marki
- uczestniczysz w szkoleniach wdrażających w zakresie produktów oraz telefonicznej obsługi
wynagrodzenie dające satysfakcję i rosnące dynamicznie wraz z poziomem realizacji celów - TY decydujesz o systemie wynagradzania
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres : rekrutacja@4call.pl.
W treści maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926).”

ID Oferty:35584
Pracodawca: 4CALL.PL
Miejsce pracy:Bielsko-Biała, Polska
Branża: Administracja
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-06-30